תיאוריה

לימודי תיאוריה

את לימודי התיאוריה תוכלו להתחיל 3 חד' לפני לימודי הנהיגה המעשיים, בגיל 16 ושלושה חודשים, זה ייתן לכם ייתרון משמעותי והתגלגלות טובה יותר על הכביש בתחילת הנהיגה.

מטרת לימודי התיאוריה להקנות לך ידע שיאפשר לך לעלות על הכביש תוך ידיעת החוק, כיצד להתנהג על הכביש, לשמור על בטיחותך ובטיחות סובביך, כיצד להשתמש ברכב ולתחזק אותו, הכרת תמרורים וסימני דרך ועוד..

אנו ממליצים בחום שתשקיעו בלימודי התיאוריה, ולא רק בשביל לעבור את המבחן העיוני, אלא גם בשביל שיהיה לכם יותר קל בהמשך הדרך ועוד יותר חשוב, ככל שתדעו יותר טוב את החומר העיוני יש סיכוי גבוה יותר שזה יעזור לכם במצבים מסכני חיים או מצבי חירום אחרים.

מבחני התיאוריה.

מבחני התיאוריה עצמם נעשים במרכזים שונים ברחבי הארץ, אליהם יש להרשם ולגשת, לאחר שששילמתם את  אגרת המבחן על סך 63 ₪.
לא לשכוח להביא עמכם תעודה מזהה, את הטופס הירוק ואישור התשלום עבור המבחן.

מבחן תיאוריה אורך 40 דקות ובמהלכו אתם נידרשים לענות על 30 שאלות,

על מנת לצלוח את המבחן בדרך לקבלת רישיון נהיגה, תצטרכו לענות נכונה על לא פחות מ- 26 שאלות (שזה מקביל לציון 87 במבחן). השאלות במבחן במתכונת אמריקאית וכוללות 4 תשובות אפשריות, מביניהן עליכם לבחור את התשובה הנכונה ביותר.

לכל סוג רישיון יש מבחן תיאוריה מתאים לו- לאופנוע ורכב פרטי, למשאית, מבחן לאחר לאוטובוס (רכב ציבורי) וכו'..

תשובות למבחן תיאוריה.

"מתי מקבלים תשובה אם עברתי תיאוריה?" את התשובות עצמן תקבלו במיידי, בשורה טובה לחסרי הסבלנות .

במידה ועברתם תקבלו טופס עם תוצאת המבחן והפרטים האישיים שלכם.

במידה ונכשלתם, תעמדו בפני שתי אפשרויות- אפשרות אחת היא לערער על תוצאות המבחן (יהיה לכם 4 ימי עבודה לעשות את זה), אפשרות שנייה היא לחזור הבייתה, לקרוא שוב את החומר ולבסוף לעשות מבחן תיאוריה שוב.

ערעור על תוצאות מבחן
אלא אם מדובר באמת ובתמים בטעות מחשב או טעות אנוש כלשהי והייתם צריכים לעבור את המבחן, אנו ממליצים לכם לא לנסות להתווכח על תשובה שנראית לכם נכונה\שגויה.
מדובר במאגר של 1800 שאלות שעברו כבר מיליון בדיקות לאחר עשר מיליון ערעורים של תלמידים קודמים. במידה ובחרתם להבחן בשנית, שוב בשורה טובה לחסרי הסבלנות- תוכלו להבחן למחרת היום בו נכשלתם.